W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Editorial

Brekët e Shukriut dhe PD me brekë nëpër këmbë

artur-llanaj-gazetar-n-c1200x600

04:09 pm | Nga Artur Llana Zgjedhjet vendore për  bashkinë e  Dibrës tashmë kanë marrë një rezultat dhe nuk është se ai ishte…

Sep 13 2016 / No Comment / Read More »
Aktualitet

Bashkia e Durrësit zhvilloi takimin ndërkombëtar në kuadër të projektit IN.TO.EU për çështjet e emigracionit

dsc_0174

03:15 pm | Bashkia Durrës në partneritet me Bashkitë Palazzo San Gervasio Itali, Teruel Spanjë dhe Olimpia e lashtë Greqi, është në fazën…

Sep 23 2016 / No Comment / Read More »
restoranti-metit-03

Na ndiqni dhe ne facebook

Voto dhe ti sondazhet tona:

A do te shkoje Shqiperia ne zgjedhje te parakohshme?
Po
Jo
Nuk e dime
View Result
See all polls and results

Reklama:

ujesjellesi ukd 1 faqe per gazeten_Page_2

rsz_reklama_orkidese_

LifeStyle
linda

Vitet janë thjesht numra për Elizabeth Hurley

Nëse shihni vetëm fotot me siguri do të mendoni se femra në to nuk është më shumë se...

Sep 13 2016 / No Comment / Read More »
emili

Emily nxjerr krejtësisht gjoksin

Ajo mori famën nga paraqitja si valltare e zhveshur në videoklipin Blurred Lines të Robin Thicke. Dhe, 25 vjeçarja...

Sep 13 2016 / No Comment / Read More »
rsz_poster_duni
Opinion

Pushteti drogës përtej një aeroplani!

ilir-paja

Nga Ilir Paja Jemi pas zgjedhjeve në Dibër. Ashtu siç na takon të themi se fitorja qeverisëse mund...

Sep 23 2016 / No Comment / Read More »

Autobusë “blu” me 600 votues drejt Dibrës ?!

abdurahim-ashiku

Nga Abdurahim Ashiku Bënë  gabim? Jo. Dhanë një mesazh për Kuvendin e Shqipërisë…U pohua dhe u përcoll në...

Sep 23 2016 / No Comment / Read More »

Çdo deputeti që voton këtë ligj, t’i shkruhet emrin në kazanin e plehrave të lagjes

Deputeti i PS, Ben Blushi, duke hyre ne nje seance parlamentare, ku eshte debatuar ne lidhje me Progres Raportin e Komisionit Europian./r/n/r/nLawmaker, Ben Blushi, during a parliamentary session.

Nga Ben Blushi Kushdo që kerkonte një provë ngjashmërie mes Rilindjes dhe Partisë Demokratike ja ku e ka...

Sep 23 2016 / No Comment / Read More »

Kushtet e turpshme të BE-së, në këmbim të liberalizimit të vizave!

faik-krasniqi_5-520x330

Nga Faik KRASNIQI Formimi i asociacionit të komunave serbe në Kosovë është një mini-shtet në territorin e Kosovës....

Sep 13 2016 / No Comment / Read More »

Logos me një alien, “dajë” në Brezhdan

Abdurahim Ashiku Dhe me të tjerë, zbritur nga “qielli i shtatë” për t’i marrë Dibrës shpirtin. Ai është...

Sep 13 2016 / No Comment / Read More »
Sport
magani

Sfida e Vlorës, tranieri i Teutes, Bexhi: E ndjej presionin por fitoret do të vijnë shpejt. Magani ndeshja e radhes jo Magani kundër Maganit

Ndryshe nga një sezon më parë, këtë vit starti i Teutës në Kategorinë Superiore nuk është aspak pozitiv....

Sep 23 2016 / No Comment / Read More »
Dossier
14285385_1062628667168847_796786713_o-copy

Misteri i vrasjes të kampionit të zhytjes Abedin Babura

Nga Bashkim Kadiu, (ribotohet me kërkesë të familjes dhe lexuesit pa asnjë ndryshim nga botimi ne vitin 2009...

Sep 13 2016 / No Comment / Read More »
Letersi
ilir-paja

Kur Durrësi ngrihet poemë Deti…qytetit tim…

Cikël me poezi nga Ilir Paja     Dy Epidamus në Dyrrahnë… Qyetiti ynë. Durrësi! Deti ngrihet në...

Sep 13 2016 / No Comment / Read More »
Humor
Prince_William_4446c

Xhaxhi militanti zbardh takimin e Fërdit me Benin për riorganizimin e PD në Durrës

Xhaxhi militanti është kthyer nga një problem shëndetësor dhe duke kërkuar falje për mungesëne  gjatë ka thënë se...

Jul 12 2016 / No Comment / Read More »

© 2016 Gazeta Bulevard. All Rights Reserved. Log in -