W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Editorial

Pse Astrit Patozi po e pastron dhe nuk po e bashkon PD

artur llana

03:38 pm | Nga Artur Llana Astrit Patozi e ka nisur nismën e tij nga Durrësi për të bërë thirrje për bashkim, për…

Jul 14 2017 / Comments Off on Pse Astrit Patozi po e pastron dhe nuk po e bashkon PD / Read More »
Aktualitet

Skandali/ Lumi Erzen del nga analizat me mbetje radioaktive. Qindra banorë konsumojnë peshkun e tij

erzeni

04:24 pm | Grykderdhja e lumit Erzen është plotëisht e bllokuar ngaqë  deti është në qetësinë e tij dhe mungesa e reshjeve ka…

Jul 14 2017 / Comments Off on Skandali/ Lumi Erzen del nga analizat me mbetje radioaktive. Qindra banorë konsumojnë peshkun e tij / Read More »
restoranti-metit-03

Na ndiqni dhe ne facebook

Voto dhe ti sondazhet tona:

See all polls and results

Reklama:

ujesjellesi ukd 1 faqe per gazeten_Page_2

rsz_reklama_orkidese_

Rajoni auto_20231978_10154686228327681_1207227701050580072_o1500652244

Kurti takohet me Delawie, flasin për procesin e formimit të qeverisë

Kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti i shoqëruar nga deputeti...

Jul 21 2017 / Comments Off on Kurti takohet me Delawie, flasin për procesin e formimit të qeverisë / Read More »
auto_Foto-11500651305

Ky është personi që dërgoi granatën ruse në adresë të gazetës “Bota sot”, më 2002 në Zvicër

Sipas burimeve të gazetës “Bota sot”, Jeton Lesi (Mbiemri i personit në...

Jul 21 2017 / Comments Off on Ky është personi që dërgoi granatën ruse në adresë të gazetës “Bota sot”, më 2002 në Zvicër / Read More »
Arrestimet e fundit në Kosovë, të lidhura me Gjykatën Speciale? Ramush Haradinaj harron “luftën” me Serbinë, afër koalicionit me Listën Serbe Haradinaj “shantazhohet” nga Lista serbe për koalicion?
LifeStyle
auto_q11500476448

‘Bomba’ Demi çmend me format, puthje në jaht me një mashkull

Ajo përfitoi shumë kur vitin e kaluar u fotografua me reperin Tyga në Kanë. Dhe fama e Demi...

Jul 21 2017 / Comments Off on ‘Bomba’ Demi çmend me format, puthje në jaht me një mashkull / Read More »
auto_m11499528208

E bukura McCann tund Spanjën

Ferne McCann ka shfrytëzuar çdo moment për t’i treguar vijat e mrekullueshme të trupit në bikini. McCann ka...

Jul 8 2017 / Comments Off on E bukura McCann tund Spanjën / Read More »
rsz_poster_duni
Opinion

Vetvrasja si shëmbull për ngjarjen e radhës

jona

Nga Jona Doko Në fillim të këtij muaji 4 persona janë vettflijuar, mes të cilëve 2 vajza për...

Jul 21 2017 / Comments Off on Vetvrasja si shëmbull për ngjarjen e radhës / Read More »

Duhet thënë ndal shovinizmit në Ballkan, që të mos përsëriten më tragjeditë!

20140610-vilheme

Nga Vilhelme Vranari Haxhiraj Nuk kam qenë në shtëpi ditët fundit dhe tani që sapo hapa postën elektronike...

Jul 21 2017 / Comments Off on Duhet thënë ndal shovinizmit në Ballkan, që të mos përsëriten më tragjeditë! / Read More »

Të drejtën e opozitës s’mund ta kenë ish pushtete pa fund…

ilir-paja-1

Nga Ilir Paja “Përgjegjësia e zhvillon njeriun.” Po e nisim këtë shkrim me këtë sintezë nga ide të...

Jul 21 2017 / Comments Off on Të drejtën e opozitës s’mund ta kenë ish pushtete pa fund… / Read More »

Parashikimi i saktë i zgjedhjeve të 25 Qershorit 2017 nga “ IPR Marketing” thirrje për më shumë shkencë në punët tona të përditëshme

enver isufi

Nga Prof. Ass. Dr. Enver Isufi Në jetën tonë politiko- shoqërore kanë hyrë edhe metodat e parashikimit të...

Jul 14 2017 / Comments Off on Parashikimi i saktë i zgjedhjeve të 25 Qershorit 2017 nga “ IPR Marketing” thirrje për më shumë shkencë në punët tona të përditëshme / Read More »

Shteti përgjithmonë në krizë

Nga Artur Ajazi Ajo që çdo njëri nga ne konstaton dukshëm në jetën e përditshme, është veç të...

Jul 14 2017 / Comments Off on Shteti përgjithmonë në krizë / Read More »
Sport
teuta rimini

Humbja me Laçin, Magani:Lojtarët në provë nuk bindën, do të ketë largime nga lojtarët e konfirmuar

Ndeshja miqësore e luajtur në “Niko Dovana” të Durrësit ndërmjet Teutës dhe Lacit ka përfunduar me fitoren 1-3...

Jul 14 2017 / Comments Off on Humbja me Laçin, Magani:Lojtarët në provë nuk bindën, do të ketë largime nga lojtarët e konfirmuar / Read More »
Dossier
HistoryoftheFlag

Mësimet e pavdekshme të Deklaratës së Pavarësisë së SHBA dhe shqiptarët

Nga Shpendi Topollaj Koha që ka kaluar prej shkëputjes nga diktatura e egër komuniste, ka qenë mëse të...

Jul 8 2017 / Comments Off on Mësimet e pavdekshme të Deklaratës së Pavarësisë së SHBA dhe shqiptarët / Read More »
Letersi
erion-muca

Thelbi i Metaforës

Nga Erjon Muça Të shkruash parathënien e një libri është gjithnjë një sfidë e vështirë. Fjala hyrëse, ka...

Jul 21 2017 / Comments Off on Thelbi i Metaforës / Read More »
Humor
foto per humorin

Xhaxhi militanti i shkruan letër mirënjohje Jarit dhe publikon përgjigjen e tij

Xhaxhi militanti ka ardhur në redaksi mjaft i revoltuar. Madje më shumë se revoltë ai ka shprehur një...

Jul 1 2017 / Comments Off on Xhaxhi militanti i shkruan letër mirënjohje Jarit dhe publikon përgjigjen e tij / Read More »

© 2017 Gazeta Bulevard. All Rights Reserved. Log in -