W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Home » Author Archive
Stories written by GazetaBulevard

Xhaxhi militanti shpjegon koalicionin e vezëve në Durrës

Fatmiri Osmani Agroni

Ja përse Osman Stafa është përballë kandidimit ose dorëheqjes

turi

Nga Artur Llana / Po ndodh një gjë e madhe në PD e Durrësit dhe për herë të parë kjo gjë duket se po i shërben shumë kësaj force politike që nuk ka menduar shumë për të marrë pushtetin, po për të ruajtur klane në ish pushtet ose ardhacakë në drejtimin e sajë, që nuk […]

Shoferi i Agron Dukës fyen e kërcënon botuesin e gazetës Bulevard

Untitled-1 copy

Nga Artur Llana / Shoferi i Agron Dukës, Besi Salaj, ka rikthyer  fyerjet dhe kërcënimet ndaj gazetarve madje duke i treguar se po ju vjen dhe ora e vdekjes, në kohën kur po ndodh kriminalizimi i të gjithë institucionëve dhe aq më shumë, kur shefi i tij, po i bën presion së bashku me Osman […]

Fatmir Mediu shantazhon Bashës: Ose Agron Duka në Durrës, ose kandidat në 61 njësi

Duka-Mediu

Republikanët akuzojnë demokratët e PD se kanë bërë pazare të fshehta me PS për kandidatin e bashkisë në Durrës në 15 vite Xhevahir Gradica / Republikanët shtantazhojnë hapur dhe publikisht Partinë Demokratike lidhur me fatet e procesit zgjedhor të 21 qershorit. Këtë herë ka qenë numri një i Republikanëve ai që artikulur hapur shatnazhin gjatë […]

Nis beteja për këshilltarë mes LSI dhe FRD në bashkinë e Durrësit

Ilir Meta ne nje takim tek Presidenti i ri i Shqiperise z_ Bamir Topi_001

Nga Xhevahir Gradica / Fill pasi kryeministri vendit Edi Rama shtërngoi duart me Bamir Topin e Frymës së Re Demokratike, në Durrës ka shpërthyer xhelozia. Përfaqësuesit e LSI dhe ata të FRD tentojnë të jenë sa më shumë të përfaqësuar në këshillin e ri bashkiak që do të dalë pas zgjedhjeve të 21 qershorit të […]

Kryetari i PD në Durrës: Duka nuk do të kandidojë nën siglën e Partisë Republikane

osman stafa

Nga xhevahir Gradica / Stafa ka pranuar se javët e fundit ka pasur jo pak debate mes aleatëve të djathtë pikërisht për emrin e Dukës i kontestuar deri më tani nga kreu PDSH Lulzim Basha Kryetari i Partisë Demokratike në Durrës ka komentuar zhvillimet e fundit politike në kampin e djathë lidhur me emrin e […]

Në lojrat “Olimpike” të euros…!

foto poeti ilir paja

Nga Ilir Paja / …“thërrmija” filozofësh, kjo sjellje pas ngjarjeve të Parisit, marshimit të terrorizmit në Lindjen e Mesme dhe të një zgjimi të së djathtës nacionaliste, është mbi të gjitha, një bamirësi…Evropa ndjen se krizën e saj, tani jo në një front, po e përditëson me një “dashuri platonike” ndaj Greqisë së pari.   […]

Integriteti, personaliteti, respekti dhe karakteri i njeriut!

Faik-Krasniqi_5

Faik KRASNIQI Sot çmojmë fort njerëzit me integritet (që kanë integritet). Njeriun me integritet duan të gjithë ta kenë në familje, ta kenë komshi, ta punësojnë (së paku në kërkesën formale), ta kenë mik e bashkëqytetar. Por integriteti ka nevojë për dy shtylla të forta e jo të lehta për t’u pasur. E para është […]

Fotoreportazh / Durrësi i përmbytur

permbytja ne durres 03

Nika: Nuk e merituam humbjen, të bëjmë autokritikë me Elbasanin dhe të marrim tre pikët

Ansi Nika

Teuta ka humbur ndaj Vllaznisë në një ndeshje të vështirë ku një autogol i Rizvanit në minutën e 45-të të pjesës së parë të takimit ka bërë që shkodranët të marrin tri pikë, që e bëjnë atë të jetë më e qetë në mesin e artë. Shkodranët mund ta kishin fituar edhe më thellë këtë […]

Na ndiqni dhe ne facebook

Voto dhe ti sondazhet tona:

See all polls and results

Reklama:

ujesjellesi ukd 1 faqe per gazeten_Page_2

rsz_reklama_orkidese_

© 2017 Gazeta Bulevard. All Rights Reserved. Log in -