Home LifeStyle Gigi Hadid zbulon idhullin e saj

Gigi Hadid zbulon idhullin e saj

10
SHARE

Gigi Hadid i ka dedikuar një urim shumë emocionues nënës për datëlindjen e saj. Në rrjetin e saj social “Instagram”, Gigi ka postuar një foto kur ka qënë e vogël me mamanë e saj, ku bie në sy ngjashmëria e jashtëzakonshme midis të dyjave. Në foton e publikuar, Gigi i shpreh dashurinë mamasë së saj, e cila ka shërbyer si shembull në jetën e saj: “Kam pasur fatin më të madh që nga dita e parë e lindjes. Ndihem shumë me fat që kam pasur pranë një njëri si ty, krijuese, e pavarur dhe të zgjuar. Faleminderit për gjithçka, gjithmonë. Meriton të gjithë lumturinë e botës. Të dua Mama. Gëzuar ditëlindjen”. Në foton e publikuar nga supermodelja duket se vitet për mamanë e saj, Yolanda Hadid, nuk kalojnë kurrë, ajo sot është po aq e bukur sa 20 vite më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

99 − = 93