Home LifeStyle Këngëtarja Selena Gomez tregon më shumë se sa duhet

Këngëtarja Selena Gomez tregon më shumë se sa duhet

15
SHARE

Këngëtarja e muzikës pop Selena Gomez u shfaq në një eveniment në Londër. Megjithëse ishte veshur me stil në të zezë, aparatet fotografike zbuluan gjinjtë e saj. Gomez është ndër zonjat më të mira të trajnuara. Me vetëm 25 vjet ajo ka kombinuar shkëlqyeshëm një stil elegant me detaje moderne, të cilat ajo ka treguar në një ngjarje në Londër. Megjithatë, Selena nuk kishte veshur një sytjena dhe aparati fotografik zbuloi thithat e saj. Fotot filluan menjëherë të përhapeshin në rrjetet shoqërore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 42 = 49