W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Home » Slideri, Top Lajmet » Lista e plotë e drejtorëve të të gjitha drejtorive kryesore në Durrës

Lista e plotë e drejtorëve të të gjitha drejtorive kryesore në Durrës

durresDrejtori i Autoritetit Portual – Selim Belortaja (LSI)
Drejtore e Spitalit të Durrësit – Ardiola Frashëri (PS)
Drejtore e Arsimit Durrës – Lindita Mukaj (PS)
Kryetari i Këshillit të Qarkut – Alfred Mullaraj (PS)
Prefekti i Qarkut të Durrësit – Roland Xhelili (PS)
Drejtori Bujqësisë – Vasip Habili (LSI)
Drejtore e Sigurimeve Shoqërore – Miranda Koka (LSI)
Drejtori i Shëndetit Publik – Kristaq Huta (LSI)
Drejtori Hekurudhës shqiptare – Genci Alizoti (LSI)
Drejtori i Bordit të Kullimit – Halit Karaj (LSI)
Drejtori i Zyrës së Punës – Indrit Puteci (LSI)
Drejtori i Drejtorisë së Pyjeve – Genci Balla (LSI)
Drejtore e Tatim-Taksave – Valbona Sako (PS)
Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve – Spartak Kovaçi (PS)
Drejtori i AKU –  Altin Myrta (LSI)
Drejtori i Konvalishencës së Rendit – Roni Shqopa (PS)
Drejtore e Konvalishencës Qeveritare – Jolanda Labi (PS)
Drejtori Burgut Durrës – Astrit Kotja (LSI)
Drejtori i Policisë së Durrësit – Perlat Çullaj (PS)
Drejtore e Zyrës së Mjedisit – Kontjana Kuçi (LSI)
Drejtori i CEZ-it Durrës – Shkëlqim Troplini (PS)
Drejtori i Doganës Durrës – Edison Konomi (PS)
Drejtori i Aluiznit – Flamur Gjuzi (LSI)
Drejtori i Hipotekës Durrës – Jurgis Çyrbja (PS)
Drejtori i Drejtorisë së Patentave – Daut Naço (LSI)

Short URL: http://www.bulevardionline.com/?p=7643

Posted by on Jan 10 2014. Filed under Slideri, Top Lajmet. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed

Na ndiqni dhe ne facebook

Voto dhe ti sondazhet tona:

See all polls and results

Reklama:

ujesjellesi ukd 1 faqe per gazeten_Page_2

rsz_reklama_orkidese_

© 2017 Gazeta Bulevard. All Rights Reserved. Log in -