Home LifeStyle Miranda Kerr e vërteton! Është njëra nga femrat më të bukura në...

Miranda Kerr e vërteton! Është njëra nga femrat më të bukura në botë

12
SHARE

Miranda Kerr është modelja e njohur e cila shquhet për bukurinë e pastër që ka. Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet shumë e lezetshme dhe e bukur teksa pozon para aparatit fotografik. Këto imazhe ajo i ka ndarë me adhuruesit e saj në rrjetin social “Instagram”  dhe për pak kohë ka marrë shumë mijëra pëlqime dhe komente. Ndryshe, Miranda konsiderohet si njëra nga femrat më të bukura në botë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 3 = 5