Home Aktualitet Mortja kush te bëri ty deputet…çfarë ministri mund ta vër Luli këtë...

Mortja kush te bëri ty deputet…çfarë ministri mund ta vër Luli këtë pas protestave?

479
SHARE

Klevis Balliu, djali i Fahriut,  i ftuar në emisionin Opinion ka komentuar edhe librin më të ri që është botuar mbi sekretet e “Shtëpisë së Bardhë” dhe presidentin amerikan Donald Trump. Ajo që ka rënë në sy nga gafa e deputetit demokrat është thënia tipike që ai ka thënë: “Ky libër është bërë para se të botohet “. Gafa ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, pasi logjikisht çdo libër shkruhet dhe më pas botohet.  Ky është mandati i parë i Balliut në Kuvendin e Shqipërisë, ndërsa nuk është herë e parë që me thëniet e tij bën xhiron e medieve sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

46 − 40 =