Home Humor Plas humori në rrjete sociale/ ”50 hijet e Gridës dhe Vinit” (FOTO)

Plas humori në rrjete sociale/ ”50 hijet e Gridës dhe Vinit” (FOTO)

109
SHARE
Fotot/ ''50 hijet e Gridës dhe Vinit''

Mesazhet erotike mes Ervin Salianjit dhe Grida Dumës, për të cilën aludohet në të gjitha mediat online të jetë bashkëbiseduesja me inicialet G.D, kanë shkaktuar një debat të madh në rrjet.

Kjo, për shkak se mesazhet për më tepër, shkëmbeheshin në sallën e parlamentit, aty ku në fakt ata paguhen për të ngritur shqetësimet dhe hallet e qytetarëve që i kanë zgjedhur deputetë.

Përveç revoltës, në rrjet ka plasur edhe humori.

“50 hijet e Vinit dhe Gridës”, shkruan një komentues, duke iu referuar filmit të famshëm erotik, “50 hijet e Greit”.

Ndërsa një tjetër shkruan po me humor, “kur bën dashuri dhe Salianj mafishja, mos mbetë njeri…” /TemA

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + 3 =