Home Kronika Drejton në gjendje të dehur mjetin, kundërshton punonjësin e policisë

Drejton në gjendje të dehur mjetin, kundërshton punonjësin e policisë

42
SHARE

Policia e Durrësit ka bërë të ditur se ” Më datë 12.02.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi B.T dhe u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për shtetasit K.M dhe R.T, vjeç 22, 32 e 31, banues në Durrës, pasi në lagjen nr. 1, B.T, u kap duke drejtuar në gjendje të dehur, mjetin tip “Benz” kurse K.M dhe R.T gjatë shoqërimit kanë kundërshtuar punonjësit e policisë, duke i penguar në kryerjen e detyrës. Nenet 236/2, 291 e 236 të Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 31 = 35