Home LifeStyle Të bësh joga… tërësisht nudo

Të bësh joga… tërësisht nudo

26
SHARE

Një mësuese e jogës ka hapur një klasë ku gratë që kanë dëshirë që të bëjnë joga duket që të zhvishen lakuriq.

Mësuesja Rosie Rees, 30 vjeç, nga Perth, Australia,se praktikimi i artit të lashtë lakuriq i ndihmon gratë të lehtësojnë stresin, të fitojnë besimin tek format e trupit të tyre dhe të përmirësojnë marrëdhëniet dhe jetën e tyre seksuale.

Rees thotë se janë të shumta gratë që vijnë  tek ajo për të bërë joga nudo. /TemA

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 29 = 36